Vacu Activ Vibra Activ

Vacu Activ Vibra Activ

Bezwysiłkowe odchudzanie
 
Rewolucja w bezwysiłkowym odchudzaniu.
Najnowsze odkrycie wibracji.Niespotykana dotąd technika wibracji, zastosowana w Vibra Activ, wywołuje intensywne drgania rotacyjne, werbujące do pracy tkankę tłuszczową. Adipocyty poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie i ulegają spaleniu.

Wibracje powodują także skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzystania niemal wszystkich włókien i doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.
 
Efekty


25-36 Hz Redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu
Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie z brzucha, ud, pośladków i ramion. Poprawia się również funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.
45 Hz Modelowanie ciała i zwiększenie siły mięśni
Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując, wzmacniając i upiększając ciało, bez wkładania w to wysiłku fizycznego.
50 Hz Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości
Vibra Activ, powodując zwiększenie przepływu krwi, odżywia struktury kostne i stawowe, znacznie też poprawia elastyczność i wytrzymałość ścięgien.
Dobroczynność dla skóry
Drgania, jakim poddana jest skóra, stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Vibra Activ usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej, wywołując naturalny drenaż. Wyraźnie redukuje cellulit.
Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej
Wibracje pobudzają włókna nerwowe, poprawiają koordynację ruchową, balans ciała, refleks oraz płynność ruchów.
Satysfakcja i dobra forma
Po każdym treningu osoba ćwicząca czuje się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na samopoczucie. Wyraźnie wzrasta ochota do działania i odporność na stres, aktywowane są hormony szczęścia.