Vacu Activ IQ

Vacu Activ IQ

 

 
OPATENTOWANA TECHNOLOGIA

Vacu Activ IQ wykorzystuje w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki – podciśnienie i podczerwień wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego i pozwalające na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie.
FUNKCJONALNOŚĆ

W urządzeniu Vacu Activ IQ dobroczynna moc podciśnienia i
podczerwieni została połączona w celu maksymalnej
intensyfikacji wysiłku fizycznego i osiąganych efektów.
To unikalne połączenie stwarza nieosiągalne
do tej pory możliwości redukcji cellulitu,
utraty zbędnych kilogramów i ogólnej poprawy wyglądu.
DOBIERZ FUNKCJE
KAPSUŁY WEDŁUG
WŁASNYCH POTRZEB
POWYŻSZE FUNKCJE
STANOWIĄ MAKSYMALNE WYPOSAŻENIE URZĄDZENIA
Skonfiguruj kapsułę Vacu IQ według własnych potrzeb. Dobierz odpowiednie funkcje, w które ma zostać wyposażone urządzenie z wyżej wymienionych

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w doborze odpowiedniej konfiguracji, aby uzyskać jak najlepsze efekty dla Ciebie i Twojego Studia Fitness. Przeanalizujemy Państwo potrzeby, dbając o jak najlepsze rozwiązania, zwłaszcza uwzględniając i biorac pod uwage przeznaczone w tym celu finanse.
 
INNOWACYJNY SPACER

Innowacyjny spacer w podczerwieni zintegrowany z aromaterapią, koloroterapią, jonizacją lub fototerapią ( odbudowa naczynek kolagenowych) lub  jednocześnie podczerwieni z podciśnieniem koloroterapią, fototerapią i aromaterapią przynoszą spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki i odmładzaniu, jednocześnie gwarantując osiągnięcie doskonałej formy sprawności naszego organizmu.
NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA
TECHNOLOGICZNE


Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają na wykorzystanie szerokiego zakresu parametrów treningowych podczas zabiegu. Najwyższa jakość sprzętu i solidne wykonanie najnowszą technologią Laminowania próżniowego dzięki czemu Vacu Activ posiada gładką powłokę z zewnątrz jak i wewnątrz co bezpośrednio wpływa na bezawaryjność urządzenia.
NOWY KIERUNEK W
SKUTECZNYM ODCHUDZANIU


Vacu Activ tworzy zupełnie nowy kierunek w dziedzinie modelowania sylwetki. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, wysoka skuteczność treningu oraz nowoczesny design gwarantują stworzenie prestiżowej oferty studia.
PRZYZNANE MEDALE ORAZ NAGRODY DLA
VACU ACTIV