O firmie

 

O FIRMIE


Od 2002 roku Vacu Activ zajmuje się produkcją innowacyjnych urządzeń odchudzających. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów oferując sprzęt najwyższej światowej klasy. Misją naszej firmy jest tworzenie wysokiej jakości urządzeń z wykorzystaniem najnowszej technologii i wyzwalanie aktywności.

Człowiek i jego potrzeby są inspiracją naszych procesów twórczych. Nasze urządzenia dopasowują się do człowieka i jego stylu życia. Zmieniamy się wraz ze zmieniającą się rzeczywistością wybiegając w przyszłość. Czerpiemy jednocześnie ze współczesnych rozwiązań technologicznych jak i estetycznych, dbając o wyjątkowy design naszych produktów.
Konsekwentnie umacniamy się na pozycji lidera w dziedzinie produkcji urządzeń odchudzających. Systematycznie budujemy zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych.

Vacu Activ to marka nagradzana na krajowych i międzynarodowych targach i konkursach. Zatrudniamy ludzi z pasją i produkujemy jakość. Oferujemy profesjonalną obsługę i pełen serwis. Wykwalifikowany zespół świadczy usługi doradcze w zakresie planowania i wyposażania przestrzeni w nasze urządzenia. Jesteśmy Vacu Activ.
MEDALE I NAGRODY


Firma Vacu Activ zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Innowacyjne Rozwiązania I Najwyższą Jakość produkowanych urzadzeń.

Doskonałość techniczna naszego urządzenia sprawiła, że Vacu Activ zostało docenione nie tylko przez naszych klientów, ale także przez wybitnych ludzi z komisji na tegorocznych Targach Poznańskich i wybrane z pośród tysięcy produktów prezentowanych przez 200 wystawców na targach Beauty Vision.
Firma Vacu Activ jako jedyna w tej branży otrzymała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 oraz Produkt Roku 2011.

Jakość Roku 2011 oraz Produktu Roku 2011 stanowi dla nas wyróżnienie, a także potwierdzenie, że jesteśmy postrzegani jako godny zaufania partner biznesowy. Przywiązujemy najwyższą wagę do standardów i jakości produkowanych przez nas urządzeń Vacu Activ oraz sprzętu Fitness.
ZŁOTY MEDAL MPT DLA VACU ACTIV


Firma Vacu Activ zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Innowacyjne Rozwiązania i Najwyższą Jakość produkowanych urzadzeń.

Doskonałość techniczna naszego urządzenia sprawiła, że Vacu Activ zostało docenione nie tylko przez naszych Klientów ale Także przez Wybitnych Ludzi z Komisji na Tegorocznych Targach Poznańskich i wybrane z pośród tysięcy produktów prezentowanych przez 200 wystawców na targach Beauty Vision.
 
VACU ACTIV - INNOVATIVE SLIMMING EQUIPMENT 2014
 
NOWA SIEDZIBA VACU ACTIV