O firmie

 

Od 2002 roku Vacu Activ zajmuje się produkcją innowacyjnych urządzeń odchudzających oraz do krioterapii. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów oferując sprzęt najwyższej światowej klasy. Misją naszej firmy jest tworzenie wysokiej jakości urządzeń z wykorzystaniem najnowszej technologii i wyzwalanie aktywności.

Człowiek i jego potrzeby są inspiracją naszych procesów twórczych. Nasze urządzenia dopasowują się do człowieka i jego stylu życia. Zmieniamy się wraz ze zmieniającą się rzeczywistością wybiegając w przyszłość. Czerpiemy jednocześnie ze współczesnych rozwiązań technologicznych jak i estetycznych, dbając o wyjątkowy design naszych produktów. Konsekwentnie umacniamy się na pozycji lidera w dziedzinie produkcji urządzeń odchudzających. Systematycznie budujemy zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych.

Vacu Activ to marka nagradzana na krajowych i międzynarodowych targach i konkursach. Zatrudniamy ludzi z pasją i produkujemy jakość. Oferujemy profesjonalną obsługę i pełen serwis. Wykwalifikowany zespół świadczy usługi doradcze w zakresie planowania i wyposażania przestrzeni w nasze urządzenia. Jesteśmy Vacu Activ.

 

Medale i nagrody

Firma Vacu Activ zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Innowacyjne Rozwiązania I Najwyższą Jakość produkowanych urzadzeń.

Doskonałość techniczna naszego urządzenia sprawiła, że Vacu Activ zostało docenione nie tylko przez naszych klientów, ale także przez wybitnych ludzi z komisji na tegorocznych Targach Poznańskich i wybrane z pośród tysięcy produktów prezentowanych przez 200 wystawców na targach Beauty Vision. Firma Vacu Activ jako jedyna w tej branży otrzymała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 oraz Produkt Roku 2011.

Jakość Roku 2011 oraz Produktu Roku 2011 stanowi dla nas wyróżnienie, a także potwierdzenie, że jesteśmy postrzegani jako godny zaufania partner biznesowy. Przywiązujemy najwyższą wagę do standardów i jakości produkowanych przez nas urządzeń Vacu Activ oraz sprzętu Fitness.